BOPN

NAJLEPSZA BAZA TRENINGOWA W WARSZAWIE – OBIEKT ZLOKALIZOWANY W OTOCZENIU FORTÓW BEMA CHARAKTERYZUJE SIĘ LOKALNYM MIKROKLIMATEM; DOBRA JAKOŚĆ POWIETRZA DZIĘKI OTACZAJĄCEJ ZIELENI. OBIEKT SPEŁNIA NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA. PROFESJONALNE PODEJŚCIE W KAŻDYM ASPEKCIE FUNKCJONOWANIA.

Na terenie BOPN istnieje możliwość rodzinnej gry w piłkę. Zasady korzystania z boisk określone zostały w regulaminie „Rodzinne Granie”

BOISKO A 

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez badania ERCAT (European Research Centre for Artificial Turf). Boisko uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania.

Ponadto po całkowitej wymianie nawierzchni (sierpień 2016) przeprowadzono również badania w kierunku zawodowych rozgrywek Rugby. Powierzchnię (murawę) testowano za pomocą specjalistycznych urządzeń, których zadaniem było pokazanie różnic w wysokości podłoża, stopniu i kierunku odbicia piłki od nawierzchni, poziom i gęstość granulatu. Ocenie zostały również poddane bramki czy sprzęt techniczny używany do pielęgnacji murawy. Boisko uzyskało certyfikat WORLD RUGBY.

BOISKO B

Oddane do użytku po wymianie nawierzchni we wrześniu 2021 r., zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez badania ERCAT (European Research Centre for Artificial Turf).

Boisko ‘B’ tak jak boisko ‘A’ również uzyskało certyfikaty: FIFA Quality PRO oraz WORLD RUGBY 

Samodzielne szatnie dla osób niepełnosprawnych, toalety i natryski przystosowane dla osób niepełnosprawnych, podjazd od strony wejścia głównego, winda na I piętro i trybunę VIP.

Na terenie obiektu znajduje się płatny parking.

Należy zachować bilet wjazdowy. Bilet należy opłacić przed wyjazdem w recepcji obiektu lub w kasie parkingowej (kartą lub bilonem).

NAJWAŻNIEJSZE ZREALIZOWANE INWESTYCJE: