Boisko A 

FIFA QUALITY PRO & WORLD RUGBY

o wymiarach 105/68 z systemem zraszania

z trybunami na 960 miejsc siedzących

oraz zadaszoną trybuną "VIP" – 32 miejsca

 

Boisko B

o wymiarach 105/68

z trybunami na 672 miejsc siedzących

Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej

 PARTNERZY

 

 

NAJLEPSZA BAZA TRENINGOWA W WARSZAWIE - OBIEKT ZLOKALIZOWANY W OTOCZENIU FORTÓW BEMA CHARAKTERYZUJE SIĘ LOKALNYM MIKROKLIMATEM; DOBRA JAKOŚĆ POWIETRZA DZIĘKI OTACZAJĄCEJ ZIELENI. OBIKET SPEŁNIA NAJWYŻSZE STANDARTY BEZPIECZEŃSTWA. 

 

BOISKO A 

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania.

Ponadto po całkowitej wymianie nawierzchni (sierpień 2016) przeprowadzono również badania w kierunku zawodowych rozgrywek Rugby. Powierzchnię (murawę) testowano za pomocą specjalistycznych urządzeń, których zadaniem było pokazanie różnic w wysokości podłoża, stopniu i kierunku odbicia piłki od nawierzchni, poziom i gęstość granulatu. Ocenie zostały również poddane bramki czy sprzęt techniczny używany do pielęgnacji murawy. Boisko uzyskało certyfikat WORLD RUGBY.

Oba boiska posiadają atest Mazowieckiego ZPN. 

 

BOISKO B

Pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią. W grudniu 2018 r. na połowie boiska zamontowana została hala pneumatyczna. Hala pozwala na komfortowe użytkowanie boiska w sezonie zimowym. Pod tzw. balonem znajduja się 3 sektory. W roku 2020 planowane jest rozbudowanie balonu na cały obszar boiska B. 

 

 

Możliwość podziału boisk na połowę (68m x 52m) lub ćwiartkę (52m x 34m). Na boiskach A i B znajdują się bramki pełnowymiarowe oraz osiem bramek o wymiarach 2m x 5m z możliwością ustawienia w dowolnej lokalizacji. Obiekt wyposażony jest w system nagłaśniający i tablice wyników (na boisku A). Szatnie z pełnym węzłem sanitarnym, szatnie dla sędziów, pomieszczenie dla spikera, winda dla osób niepełnosprawnych, a także przestronna sala konferencyjna z projektorem multimedialnym gwarantują kompleksowość obiektu. BOPN to obiekt spełniający najwyższe standardy. 

 

Na ternie BOPN istnieje możliwość rodzinnej gry w piłkę. Zasady korzystania z boisk określone zostały w regulaminie „Rodzinne Granie”

 

Najważniejsze zrealizowane inwestycje w szczegółach:

 

Wymiana nawierzchni sztucznej boiska A

Wykonanie systemu zraszania boiska A

Uruchomienie systemu parkingowego

Dostawa i montaż hali pneumatycznej

Nagłośnienie boiska głównego

Monitoring obiektu

 

 


Samodzielne szatnie dla osób niepełnosprawnych, toalety i natryski przystosowane dla osób niepełnosprawnych, winda na I piętro, podjazd od strony wejścia głównego.

 

 

Na terenie Ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych. 

Doba = 2 zł

Kasa parkingowa - płatność kartą lub bilonem 

Recepcja - płatność kartą i gotówką

Godziny otwarcia obiektu:

06:00 - 22:30

 


 

Administracja obiektu:

tel. 22 746 02 04

bopn@osirbemowo.pl

 

Kierownik obiektu:

Mariusz Michałek

tel. + 48 502 201 961

m.michalek@osirbemowo.pl

 

Koordynator szkółki piłkarskiej

Rezerwacja boisk:

Tomasz Żyliński

t.zylinski@osirbemowo.pl

tel. + 48 572 726 770


 

 ul. Obrońców Tobruku 11

01-494 Warszawa

Jak dojechać?