Boisko A 

FIFA QUALITY PRO & WORLD RUGBY

o wymiarach 105/68 z systemem zraszania

z trybunami na 960 miejsc siedzących

oraz zadaszoną trybuną "VIP" – 32 miejsca

 

Boisko B

o wymiarach 105/68

z trybunami na 672 miejsc siedzących

Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej

 PARTNERZY

 

 

NAJLEPSZA BAZA TRENINGOWA W WARSZAWIE - OBIEKT ZLOKALIZOWANY W OTOCZENIU FORTÓW BEMA CHARAKTERYZUJE SIĘ LOKALNYM MIKROKLIMATEM; DOBRA JAKOŚĆ POWIETRZA DZIĘKI OTACZAJĄCEJ ZIELENI. OBIEKT SPEŁNIA NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA. 

 

Możliwość podziału boisk na połowę (68m x 52m) lub ćwiartkę (52m x 34m). Na boiskach A i B znajdują się bramki pełnowymiarowe oraz osiem bramek o wymiarach 2m x 5m z możliwością ustawienia w dowolnej lokalizacji. Obiekt wyposażony jest w system nagłaśniający i tablice wyników (na boisku A). Szatnie z pełnym węzłem sanitarnym, szatnie dla sędziów, pomieszczenie dla spikera, winda dla osób niepełnosprawnych, a także przestronna sala konferencyjna z projektorem multimedialnym gwarantują kompleksowość obiektu. BOPN to obiekt spełniający najwyższe standardy. 

 

Na terenie BOPN istnieje możliwość rodzinnej gry w piłkę. Zasady korzystania z boisk określone zostały w regulaminie „Rodzinne Granie”

 

BOISKO A 

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania.

Ponadto po całkowitej wymianie nawierzchni (sierpień 2016) przeprowadzono również badania w kierunku zawodowych rozgrywek Rugby. Powierzchnię (murawę) testowano za pomocą specjalistycznych urządzeń, których zadaniem było pokazanie różnic w wysokości podłoża, stopniu i kierunku odbicia piłki od nawierzchni, poziom i gęstość granulatu. Ocenie zostały również poddane bramki czy sprzęt techniczny używany do pielęgnacji murawy. Boisko uzyskało certyfikat WORLD RUGBY.

Oba boiska posiadają atest Mazowieckiego ZPN. 

 

BOISKO B

 

 

Powstanie nowe i całkowicie zadaszone boisko do piłki nożnej oraz wymieniona zostanie nawierzchnia.

20 maja 2021 r., w obecności; Pani Renaty Kaznowskiej - Wiceprezydent m.st. Warszawy, Doroty Ognichy - Zastępcy Dyrektora Biura Sportu, Urszuli Kierzkowskiej - Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Mariusza Wajszczaka - Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Piotra Kobierskiego - Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Radnych Dzielnicy Bemowo – Magdy Gogol oraz Anny Wosińskiej, Dyrektora OSiR Bemowo - Grzegorza Surówki, podpisano umowę z wykonawcą – firmą InterHall Sp. z o.o.

Boisko B przy ul. Obrońców Tobruku 11 zyska nową nawierzchnię i zostanie powiększone do wymiarów 117 x 74 m.

Rozbudowana zostanie także hala pneumatyczna. Nowe zadaszenie będzie miało wymiary 111 m x 74 m i 18 metrów wysokości. Będzie to jeden z największych "balonów" w Mieście Stołecznym Warszawa.
Prace będą prowadzone etapami. W lipcu i sierpniu wykonawca powiększy boisko i wymieni nawierzchnię ze sztucznej trawy oraz uzyska certyfikat FIFA. W listopadzie zamontowane zostanie zadaszenie.
Wartość umowy to 3.542.400 zł. Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na kwotę 1.826.500, a pozostałe środki pochodzą z budżetu miasta.
Po zakończeniu prac w BOPN będą funkcjonowały dwa boiska ze sztuczną nawierzchnią, w tym jedno zadaszone.

 

 

Samodzielne szatnie dla osób niepełnosprawnych, toalety i natryski przystosowane dla osób niepełnosprawnych, podjazd od strony wejścia głównego, winda na I piętro i trybunę VIP. 

 

 

Na terenie obiektu znajduje się płatny parking. Doba = 2 zł

Należy zachować bilet wjazdowy. Bilet należy opłacić przed wyjazdem w recepcji obiektu lub w kasie parkingowej (kartą lub bilonem). 

 

NAJWAŻNIEJSZE ZREALIZOWANE INWESTYCJE:

 

wymiana nawierzchni boiska A

wykonanie systemu zraszania

uruchomienie systemu parkingowego

dostawa i montaż hali pneumatycznej

nagłośnienie boiska głównego "A"

Godziny otwarcia obiektu:

06:00 - 22:30

 


 

Administracja obiektu:

tel. 22 746 02 04

bopn@osirbemowo.pl

 

Kierownik obiektu:

Mariusz Michałek

tel. + 48 502 201 961

m.michalek@osirbemowo.pl

 

Koordynator szkółki piłkarskiej

Rezerwacja boisk:

Tomasz Żyliński

t.zylinski@osirbemowo.pl

tel. + 48 572 726 770


 

 ul. Obrońców Tobruku 11

01-494 Warszawa

Jak dojechać?