Grafik zajęć


poniedziałek 26.10.2020
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 13:00 - 13:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 14:00 - 14:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 18:00 - 18:45
    TBC
  • 19:00 - 19:45
    ABT
  • 20:00 - 20:45
    PILATES
wtorek 27.10.2020
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 13:00 - 13:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 15:00 - 15:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 16:00 - 16:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA AEROBIK
  • 18:00 - 18:45
    FIT BALL
  • 18:30 - 19:15
    TRAMPOLINY CARDIO HALA SPORTOWA
  • 19:00 - 19:45
    STEP i PŁASKI BRZUCH
  • 19:30 - 20:15
    TRAMPOLINY WZMACNIANIE HALA SPORTOWA
  • 20:00 - 20:45
    ZUMBA
środa 28.10.2020
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 13:00 - 13:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 14:00 - 14:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 18:00 - 18:45
    ABT
  • 19:00 - 19:45
    INTERWAŁ
  • 20:00 - 20:45
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
czwartek 29.10.2020
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
  • 15:00 - 15:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 16:00 - 16:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 17:00 - 17:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 18:00 - 18:45
    TBC
  • 19:00 - 19:45
    TABATA
piątek 30.10.2020
  • 10:00 - 10:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 12:00 - 13:30
    ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
  • 13:45 - 15:15
    ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
  • 15:20 - 16:05
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 18:35 - 19:20
    AEROBOXING
  • 19:35 - 20:20
    STRETCHING
sobota 31.10.2020
  • 10:00 - 10:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
niedziela 01.11.2020
  • 10:00 - 10:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 4-6 lat
    Wolne miejsca: 12
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 7-9 lat
    Wolne miejsca: 12
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 10+ lat
    Wolne miejsca: 12
  poniedziałek
2020-10-26
wtorek
2020-10-27
środa
2020-10-28
czwartek
2020-10-29
piątek
2020-10-30
sobota
2020-10-31
niedziela
2020-11-01
1000
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
10:00 - 10:45
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
10:00 - 10:45
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 4-6 lat
10:00 - 10:45
1100
ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
11:00 - 11:45
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
11:00 - 11:45
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
11:00 - 11:45
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 7-9 lat
11:00 - 11:45
1200
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
12:00 - 13:30
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 10+ lat
12:00 - 12:45
1300
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
13:00 - 13:45
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
13:00 - 13:45
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
13:00 - 13:45
1345
ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
13:45 - 15:15
1400
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
14:00 - 14:45
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
14:00 - 14:45
1500
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
15:00 - 15:45
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
15:00 - 15:45
1520
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
15:20 - 16:05
1600
ZAJĘCIA DZIELNICA AEROBIK
16:00 - 16:45
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
16:00 - 16:45
1700
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
17:00 - 17:45
1800
TBC
18:00 - 18:45
FIT BALL
18:00 - 18:45
ABT
18:00 - 18:45
TBC
18:00 - 18:45
1830
TRAMPOLINY CARDIO HALA SPORTOWA
18:30 - 19:15
1835
AEROBOXING
18:35 - 19:20
1900
ABT
19:00 - 19:45
STEP i PŁASKI BRZUCH
19:00 - 19:45
INTERWAŁ
19:00 - 19:45
TABATA
19:00 - 19:45
1930
TRAMPOLINY WZMACNIANIE HALA SPORTOWA
19:30 - 20:15
1935
STRETCHING
19:35 - 20:20
2000
PILATES
20:00 - 20:45
ZUMBA
20:00 - 20:45
ZDROWY KRĘGOSŁUP
20:00 - 20:45