Grafik zajęć


poniedziałek 30.03.2020
  • 12:00 - 12:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 13:00 - 13:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 14:00 - 14:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 19:00 - 19:55
    PŁASKI BRZUCH
  • 20:00 - 20:55
    STRETCHING
wtorek 31.03.2020
  • 12:00 - 12:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 13:00 - 13:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 15:00 - 15:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 16:00 - 16:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA AEROBIK
  • 17:30 - 18:25
    TABATA
  • 18:30 - 19:25
    FIT BALL
  • 19:30 - 20:25
    ZUMBA
środa 01.04.2020
  • 12:00 - 12:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 13:00 - 13:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 14:00 - 14:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 16:00 - 16:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 18:30 - 19:25
    ABT
  • 19:30 - 20:25
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
czwartek 02.04.2020
  • 11:00 - 11:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZUMBA GOLD
  • 12:00 - 12:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZUMBA GOLD
  • 15:00 - 15:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 17:00 - 17:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 18:00 - 18:55
    STEP BASIC
  • 19:00 - 19:55
    INTERWAŁ
  • 20:00 - 20:55
    CROSFITNESS
piątek 03.04.2020
  • 10:00 - 10:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 11:00 - 11:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
  • 12:00 - 13:30
    ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
  • 13:45 - 15:15
    ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
  • 15:20 - 16:10
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
  • 17:30 - 18:20
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
  • 18:30 - 19:25
    AEROBOXING
  • 19:30 - 20:25
    STREACHING
sobota 04.04.2020
  • 09:00 - 09:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 10:00 - 10:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
niedziela 05.04.2020
  • 10:00 - 10:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADRES 4-6 LAT
    Wolne miejsca: 25
  • 11:00 - 11:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADRES 7-9 LAT
    Wolne miejsca: 25
  • 12:00 - 12:50
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADRES 10 +
    Wolne miejsca: 25
  poniedziałek
2020-03-30
wtorek
2020-03-31
środa
2020-04-01
czwartek
2020-04-02
piątek
2020-04-03
sobota
2020-04-04
niedziela
2020-04-05
0900
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:50
1000
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
10:00 - 10:50
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
10:00 - 10:50
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADRES 4-6 LAT
10:00 - 10:50
1100
ZAJĘCIA DZIELNICA ZUMBA GOLD
11:00 - 11:50
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
11:00 - 11:50
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADRES 7-9 LAT
11:00 - 11:50
1200
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:50
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:50
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
12:00 - 12:50
ZAJĘCIA DZIELNICA ZUMBA GOLD
12:00 - 12:50
ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
12:00 - 13:30
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADRES 10 +
12:00 - 12:50
1300
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
13:00 - 13:50
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
13:00 - 13:50
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
13:00 - 13:50
1345
ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
13:45 - 15:15
1400
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
14:00 - 14:50
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
14:00 - 14:50
1500
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
15:00 - 15:50
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
15:00 - 15:50
1520
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
15:20 - 16:10
1600
ZAJĘCIA DZIELNICA AEROBIK
16:00 - 16:50
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
16:00 - 16:50
1700
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
17:00 - 17:50
1730
TABATA
17:30 - 18:25
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
17:30 - 18:20
1800
STEP BASIC
18:00 - 18:55
1830
FIT BALL
18:30 - 19:25
ABT
18:30 - 19:25
AEROBOXING
18:30 - 19:25
1900
PŁASKI BRZUCH
19:00 - 19:55
INTERWAŁ
19:00 - 19:55
1930
ZUMBA
19:30 - 20:25
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:30 - 20:25
STREACHING
19:30 - 20:25
2000
STRETCHING
20:00 - 20:55
CROSFITNESS
20:00 - 20:55