Grafik zajęć


poniedziałek 28.09.2020
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Wolne miejsca: 12
  • 13:00 - 13:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
    Wolne miejsca: 12
  • 14:00 - 14:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
    Wolne miejsca: 12
  • 18:00 - 18:45
    TBC
    Wolne miejsca: 12
  • 19:00 - 19:45
    ABT
    Wolne miejsca: 12
  • 20:00 - 20:45
    STRETCHING
    Wolne miejsca: 12
wtorek 29.09.2020
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Wolne miejsca: 12
  • 13:00 - 13:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
    Wolne miejsca: 12
  • 15:00 - 15:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
    Wolne miejsca: 12
  • 16:00 - 16:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA AEROBIK
    Wolne miejsca: 12
  • 18:00 - 18:45
    FIT BALL
    Wolne miejsca: 12
  • 19:00 - 19:45
    STEP i PŁASKI BRZUCH
    Wolne miejsca: 12
  • 20:00 - 20:45
    ZUMBA
    Wolne miejsca: 12
środa 30.09.2020
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
    Wolne miejsca: 12
  • 13:00 - 13:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
    Wolne miejsca: 12
  • 14:00 - 14:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
    Wolne miejsca: 12
  • 18:00 - 18:45
    ABT
    Wolne miejsca: 12
  • 19:00 - 19:45
    INTERWAŁ
    Wolne miejsca: 12
  • 20:00 - 20:45
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Wolne miejsca: 12
czwartek 01.10.2020
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
    Wolne miejsca: 12
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
    Wolne miejsca: 12
  • 15:00 - 15:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
    Wolne miejsca: 12
  • 16:00 - 16:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
    Wolne miejsca: 12
  • 17:00 - 17:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
    Wolne miejsca: 12
  • 18:00 - 18:45
    TBC
    Wolne miejsca: 12
  • 19:00 - 19:45
    TABATA
    Wolne miejsca: 12
piątek 02.10.2020
  • 10:00 - 10:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
    Wolne miejsca: 12
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
    Wolne miejsca: 12
  • 12:00 - 13:30
    ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
    Wolne miejsca: 12
  • 13:45 - 15:15
    ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
    Wolne miejsca: 12
  • 15:20 - 16:05
    ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
    Wolne miejsca: 12
  • 18:35 - 19:20
    AEROBOXING
    Wolne miejsca: 12
  • 19:35 - 20:20
    PILATES
    Wolne miejsca: 12
sobota 03.10.2020
  • 10:00 - 10:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Wolne miejsca: 12
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Wolne miejsca: 12
niedziela 04.10.2020
  • 10:00 - 10:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 4-6 lat
    Wolne miejsca: 12
  • 11:00 - 11:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 7-9 lat
    Wolne miejsca: 12
  • 12:00 - 12:45
    ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 10+ lat
    Wolne miejsca: 12
  poniedziałek
2020-09-28
wtorek
2020-09-29
środa
2020-09-30
czwartek
2020-10-01
piątek
2020-10-02
sobota
2020-10-03
niedziela
2020-10-04
1000
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
10:00 - 10:45
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
10:00 - 10:45
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 4-6 lat
10:00 - 10:45
1100
ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
11:00 - 11:45
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
11:00 - 11:45
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
11:00 - 11:45
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 7-9 lat
11:00 - 11:45
1200
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA DZIELNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA ZUMBA GOLD
12:00 - 12:45
ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
12:00 - 13:30
ZAJĘCIA DZIELNICA CHEARLEADERS 10+ lat
12:00 - 12:45
1300
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
13:00 - 13:45
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
13:00 - 13:45
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
13:00 - 13:45
1345
ZAJĘCIA DZIELNICA TANIEC BRZUCHA
13:45 - 15:15
1400
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
14:00 - 14:45
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
14:00 - 14:45
1500
ZAJĘCIA DZIELNICA GIMNASTYKA
15:00 - 15:45
ZAJĘCIA DZIELNICA PILATES
15:00 - 15:45
1520
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
15:20 - 16:05
1600
ZAJĘCIA DZIELNICA AEROBIK
16:00 - 16:45
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
16:00 - 16:45
1700
ZAJĘCIA DZIELNICA JOGA
17:00 - 17:45
1800
TBC
18:00 - 18:45
Anna F
FIT BALL
18:00 - 18:45
Luiza G
ABT
18:00 - 18:45
Marta K
TBC
18:00 - 18:45
Luiza G
1835
AEROBOXING
18:35 - 19:20
Marta K
1900
ABT
19:00 - 19:45
Anna F
STEP i PŁASKI BRZUCH
19:00 - 19:45
Luiza G
INTERWAŁ
19:00 - 19:45
Marta K
TABATA
19:00 - 19:45
Luiza G
1935
PILATES
19:35 - 20:20
Marta K
2000
STRETCHING
20:00 - 20:45
Anna F
ZUMBA
20:00 - 20:45
Joanna T
ZDROWY KRĘGOSŁUP
20:00 - 20:45
Marta K