Boisko A 

FIFA QUALITY PRO & WORLD RUGBY

o wymiarach 105/68 z systemem zraszania

z trybunami na 960 miejsc siedzących

oraz zadaszoną trybuną "VIP" – 32 miejsca

 

Boisko B

o wymiarach 105/68

z trybunami na 672 miejsc siedzących

Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej

 PARTNERZY

 

 

BOISKO A 

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania.

Ponadto po całkowitej wymianie nawierzchni (sierpień 2016) przeprowadzono również badania w kierunku zawodowych rozgrywek Rugby. Powierzchnię (murawę) testowano za pomocą specjalistycznych urządzeń, których zadaniem było pokazanie różnic w wysokości podłoża, stopniu i kierunku odbicia piłki od nawierzchni, poziom i gęstość granulatu. Ocenie zostały również poddane bramki czy sprzęt techniczny używany do pielęgnacji murawy. Boisko uzyskało certyfikat WORLD RUGBY.

Oba boiska posiadają atest Mazowieckiego ZPN. 

 

Możliwość podziału boisk na połowę (68m x 52m) lub ćwiartkę (52m x 34m). Na boiskach A i B znajdują się bramki pełnowymiarowe oraz osiem bramek o wymiarach 2m x 5m z możliwością ustawienia w dowolnej lokalizacji. Obiekt wyposażony jest w system nagłośniający i tablice wyników (na boisku A). Szatnie z pełnym węzłem sanitarnym, szatnie dla sędziów, pomieszczenie dla spikera, winda dla osób niepełnosprawnych, a także przestronna sala konferencyjna z projektorem multimedialnym gwarantują kompleksowość obiektu. 

 

Na ternie BOPN istnieje możliwość rodzinnej gry w piłkę. Zasady korzystania z boisk określone zostały w regulaminie „Rodzinne Granie”

 

Najważniejsze zrealizowane inwetycje w szczegółach:

 

Wymiana nawierzchni sztucznej boiska A

Wykonanie systemu zraszania boiska A

Uruchomienie systemu parkingowego

 

 


Samodzielne szatnie dla osób niepełnosprawnych, toalety i natryski przystosowane dla osób niepełnosprawnych, winda na I piętro, podjazd od strony wejścia głównego.

 

 

Na terenie Ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych. 

Doba = 2 zł

Kasa parkingowa - płatność tylko bilonem

Recepcja - płatność kartą i gotówkąGodziny otwarcia obiektu:

06:00 - 22:00

Godziny otwarcia sauny fińskiej:

Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 08:00 i 14:00 - 21:30

Sobota - Niedziela: 07:00 - 21:30

 


 

Administracja obiektu:

tel. 22 746 02 04

 

Kierownik obiektu:

Mariusz Michałek

tel. + 48 502 201 961

 

Koordynator szkółki piłkarskiej:

Tomasz Żyliński

tel. + 48 572 726 770


 

 ul. Obrońców Tobruku 11

01-494 Warszawa

Jak dojechać?